Pramogos ir laisvalaikis

Praturtinkite savo laisvalaikį įdomiomis patirtimis.

Pramogos ir laisvalaikis

Kartu su apgyvendinimu galime pasiūlyti Jums:

Edukacinė programa

Programos metu sodybos šeimininkas verda tautinio paveldo žuvienę pagal šimtametes Rytų Aukštaitijos krašto žvejų tradicijas. Svečiai supažindinami su senovės rytų aukštaičių mitybos įpročiais, gyvenimo būdu ir tradicijomis nuo XIII a. Edukacinę programą būtina užsakyti iš anksto. Didesnėms grupėms galimos nuolaidos, paslaugos kainos žemiau:

Baidarės

Patogios ir patikimos dvivietės Vista baidarės su visa reikiama įranga - lengva ir malonu plaukti ramiose upėse ir ežeruose ir pradedantiems ir mėgėjams. Išvežame iš sodybos ir atvežame iš visų maršrutų.

Plaukiant maršrutu Bukos upe, maršruto pabaiga sodyboje - atvežimas nereikalingas.

Valčių nuoma

Valtys nuomojamos žvejybai ir pasiplaukiojimui Srovenaičio ežere. Sodybos svečiams taikomos nuolaidos. Būnant ilgesnį laiką įskaičiuojama į sodybos nuomos kainą.

Maitinimas

Ginučių kavinėje Jus palepinsime tautinio paveldo patiekalais (žuvienė rytų Aukštaičių tradicijomis, šviežia rukyta žuvimi). Taip pat pristatome visuomenei aukštaitiškus blynus su sūrio padažu, sūdytą seliavą rytų aukštaičių tradicijomis, kitus lietuviškos virtuvės patiekalus.

Keliaujantiems pro Ignalinos miestą - siūlome užsukti į mūsų kavinę "Dringis", esančią Ateities g. 16, Ignalina:

sodybos pirtis

Kaimiška pirtis su vantomis, galimos pirtininko paslaugos. Po pirties į ežerą arba po vandens kriokliu prie Ginučių vandens malūno.

Vandens krioklys

Vienintelis parke esančių vandens malūnų, išsaugojęs autentišką įrangą, yra Ginučių vandens malūnas. Prie malūno krentantis vaduo atgaivins Jums kūną ir sielą.

Apie tai, ką daugiau galite pamatyti šiose apylinkėse, skaitykite čia.

Irklentės

Balansavimas ant irklentės Jums paliks neišdildomus įspūdžius ir tuo pačiu metu treniruos Jūsų giliausius kūno raumenis.

Rūkyta žuvis

Sodybos šeimininkai yra sertifikuoti tautinio paveldo žuvies rūkymo profesionalai. Žuvis paruošiama ir rūkoma senovės laikus menančiomis tradicijomis ir būdais. Čia visada galite paragauti ir įsigyti nuostabios žuvies, kokia mėgavosi dar mūsų senoliai.

Kubilas

Siūlome atsipalaiduoti, atgauti jėgas, paišdykauti vandens pursluose. Ar leidžiate vakarą ežero pakrantėje ar prie namo terasos, ar lauke žiemos šaltukas ar vasaros vėsus vakaras... Galimas kubilo atvežimas į Jūsų buvimo vietą.

Lankytinos vietos

Legendomis apipintas Ladakalnis – tai žinomiausia apžvalgos vieta Aukštaitijos nacionaliniame parke. Kalnas virš jūros lygio iškilęs 176 metrus ir yra Šiliniškių gūbrio kalvų grandinės dalis. Nuo Ladakalnio atsiveria nuostabi panorama: matosi net 6 ežerai. Vienintelis Europoje bitininkystės muziejus.