Apie mus

„Gaidelių Sodyba“ Įsikūrusi Ignalinos Rajone, Ginučių Kaime, Aukštaitijos Nacionalinio Parko Teritorijoje, Ant Sravinaičio Ežero Kranto.

 

Už 100 m – XVIII a. vandens malūnas su vandens kriokliais. Netoliese daug įdomių lankytinų vietų: Ginučių piliakalnis, Ladakalnis, Senovinės bitininkystės muziejus ir daugybė kitų Ignalinos rajono lankytinų vietų bei gražių gamtovaizdžių.

Lietuvos tautinis paveldas

                                                       (Tautinio paveldo puslapio nuoroda)

Išskirtinė sodybos šeimininkų paslauga – edukacinė žuvienės virimo programa. Programos metu verdama žuvienė pagal šimtametes Rytų Aukštaitijos krašto žvejų tradicijas. Sodybos šeimininkai yra sertifikuoti Lietuvos tautinio paveldo senovinio maisto ruošimo amatininkai (žuvienės virimo ir žuvies rūkymo srityse).

Sodyba puikiai pritaikyta šeimų poilsiui, taip pat apsistoti plaukiantiems vandens maršrutaiskeliaujantiems dviračiais, automobiliais. Vandens sporto ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams nuomuojamos baidarės, irklentės, valtys, yra galimybė naudotis visais vandens maršrutais (nuvežimas, atvežimas).

Sodyboje galite išsinuomoti namą ant ežero kranto, apartamentus ar atskirą kambarį su patogumais. Taip pat galima ilsėtis su palapinėmis bei kemperiais. Kiekvienai palapinės ar kemperio vietai skirta atskira pavėsinė su šaldytuvėliu, laužavietė, lieptas į ežerą.

Už 100 metrų nuo sodybos yra užkandinė, kur visuomet skaniai pavalgysite, bei parduotuvėle “Srovena”, kurioje įsigysite pagrindinių maisto produktų ir tautinio paveldo produkto – šviežiai rūkytos žuvies